BOROWY DWÓR

BOROWY DWÓR

BIZNES, SPA&FUN

ul. Cieplice 1 A, Bańska Niżna

34-424 Szaflary

+48 887 200 221

+48 18 26 37 030

O nas

Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun idealny na rodzinny wypad czy szkolenie firmowe.

Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun to nowoczesne centrum biznesowe z bogatym zapleczem rekreacyjno-noclegowym.  Obiekt ten znajdą Państwo w spokojnej miejscowości Bańska Niżna koło Szaflar, w pobliżu Zakopanego i Białego Dunajca, w sąsiedztwie dwóch kompleksów z wodą geotermalną- Gorącego Potoku oraz Term Szaflary.

To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Tutaj zorganizujecie także konferencję, spotkanie biznesowe, imprezę integracyjną oraz przyjęcie okolicznościowe (wesele, chrzciny, komunię, jubileusze itp.). Na terenie obiektu znajduje się duża sala restauracyjna i kilka sal bankietowych o różnych wystrojach.

Na Gości czeka aż 70 przytulnych pokoi. Wszystkie wyposażone są w telewizory LED, suszarkę do włosów, hotelowe ręczniki, łazienki oraz dostęp do darmowego Wi-Fi. Rozbudowana strefa relaksu ze SPA, trzytorową  kręgielnią, salą gier  i  pokojem zabaw dla dzieci „Borową Doliną” z nowoczesnym figlorajem gwarantuje niezapomniany wypoczynek.

Dla swoich partnerów biznesowych Borowy Dwór przygotował nowoczesną salę konferencyjną o powierzchni 180m2. To przestronne pomieszczenie wyposażono w profesjonalny sprzęt audiowizualny, m.in. projektor multimedialny z ekranem projekcyjnym, system nagłaśniający, mikrofony bezprzewodowe oraz flipchart.

Przy obiekcie znajduje się bezpieczny, monitorowany parking. Goście korzystający z noclegów bądź innych usług Borowego Dworu – Biznes, Spa & Fun nie płacą dodatkowo za miejsce parkingowe.

Obiekt dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych (m.in. winda, podjazdy dla poruszających się na wózkach, specjalny pokój z udogodnieniami dla niepełnosprawnych).

Borowy Dwór- Biznes, Spa & Fun oferuje także interesujące pakiety wypoczynkowe na pobyty weekendowe, świąteczne, sylwestrowe, ferie zimowe oraz na wyjazdy rodzinne. Na Gości czekają również rabaty na pobliskie kompleksy termalne. Zimą obiekt zapewnia dla swoich Gości zniżki na wyciąg narciarski SkiSuche.

 

Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun to połączenie nowoczesnych rozwiązań, funkcjonalności i doświadczenia w hotelarstwie. To również kompleksowa usługa o najwyższym standardzie.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria

Inne noclegi polecane przez SKISUCHE