BOROWY

BOROWY

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy

ul. Jana Pawła II 35

34-425 Biały Dunajec

+48 18 20 73 542

+48 601 501 420

O nas

Witamy u Borowego! „Borowy” to komfortowy ośrodek wypoczynkowy wybudowany w stylu regionalnym – góralskim.  Położony jest w dogodnym miejscu do wypoczynku na Podtatrzu…

Dla Naszych Gości indywidualnych, którzy cenią sobie rodzinną atmosferę, jak i dla grup przeżywających w naszych murach niezapomniane chwile imprez edukacyjnych i integracyjnych oferujemy pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami oraz TV (łącznie 180 miejsc noclegowych).

Do dyspozycji Naszych Gości jest bogata infrastruktura boisko, plac zabaw dla dzieci, grill, miejsce na ognisko. Zapewniamy miejsce parkingowe i przede wszystkim profesjonalną, kompetentną i miłą obsługę.

Dla grup powyżej 20 osób warunki i ceny po uzgodnieniu telefonicznym.

W GRUPIE RAŹNIEJ!

Ośrodek Wypoczynkowy „Borowy” to idealne miejsce do organizacji imprez integracyjnych. Bo gdzie indziej, jak na kuligach, przy góralskich watrach lub w czasie napadu zbójników tatrzańskich, najlepiej naładować akumulatory w przerwie od pracy? Oprócz tych atrakcji zapewniamy również oczywiście nieodzowne w takich chwilach prawdziwe, górskie i zarazem domowe jadło. Aby zapewnić doskonałe warunki do prowadzenia spotkań firmowych, dysponujemy internetem bezprzewodowym na terenie całego budynku jak również salą konferencyjną.

SZKOŁA NA WESOŁO.

Szkoła to nie tylko godziny lekcyjne ale przecież również to co uczniowie lubią najbardziej- szkolne wycieczki i zielone szkoły. Pobyt młodzieży w naszym ośrodku to przede wszystkim dobra organizacjach czasu, oraz liczne atrakcje z wędrówkami po górach (na tę okazję zapewniamy towarzystwo przewodnika tatrzańskiego), lub błogim lenistwem na basenach termalnych na czele. Położenie ośrodka „Borowy” w Białym Dunajcu, to również gwarancja spokojnej atmosfery z dala od zgiełku miast i możliwość wypoczynku młodzieży na sportowo.

INDYWIDUALNIE I RODZINNIE

Domowa atmosfera to cecha, jaką wyróżnia się ośrodek „Borowy”. Sprzyja ona pobytowi w naszych progach całych rodzin, lub w gronie przyjaciół i znajomych. Stara góralska prawda głosi, że najlepsze jadło zawsze jest w domu. To kolejny powód, dla którego warto u nas spędzić urlop w górach – udziec płonący w korycie przyrządzony na sposób domowy na długo zapadnie Państwu w pamięci…

Galeria

Inne noclegi polecane przez SKISUCHE