REDYK

REDYK

Ośrodek Uslug Hotelarskich

Ząb 48 e

34-521 ZĄB

+48 18 200 16 61

+48 18 200 16 60 – fax

O nas

Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce (1023 m n.p.m.) Ośrodek Usług Hotelarskich Redyk to nowy, dwupiętrowy budynek nawiązujący architekturą do stylu zakopiańskiego.

Pierwsi goście pojawili się w naszym ośrodku zimą 2004 roku. Byli zauroczeni położeniem obiektu na widokowej działce (powyżej 1000 m n.p.m.), z której można podziwiać:

  • od południa – panoramę Tatr od Hawrania w Tatrach Bielskich, poprzez Tatry Wysokie, aż po Giewont w Tatrach Zachodnich,
  • od wschodu – widok sięga po Pogórze Gliczarowskie i Bukowinę Tatrzańską na horyzoncie.

Dużo lasów, zieleni, wzniesień i dolin w polu widzenia sprawia, że krajobraz staje się niezwykle atrakcyjny, cieszący oko widza – gościa naszego hotelu. Latem na łąkach w okolicy hotelu można zobaczyć pasące się owce i krowy. Zima w Zębie jest piękna, pola zalega biały śnieg od października do kwietnia. Obok naszego obiektu uruchamiane są wówczas 3 wyciągi narciarskie.

W budynku znajduje się 21 pokoi, restauracja, drink-bar, sala konferencyjna, gabinet odnowy biologicznej, jacuzzi, sauna, komora IR, stanowisko internetowe. Dla wygody gości przygotowaliśmy duży parking obok hotelu (monitorowany) oraz miejsca parkingowe w centrum Zakopanego.

Galeria

Inne noclegi polecane przez SKISUCHE