u SEMLÓW

u SEMLÓW

Dom Gościnny

ul. Szlak Papieski 313

34-424 Bańska Wyżna

+48 694 683 680

+48 18 27 55 412

O nas

Pokoje dają miejsca noclegowe dla 43 osób a sala konferencyjna dla 50 osób jest wspaniałym miejscem na organizację szkoleń, imprez czy zjazdów firmowych. Prócz tego nasi Goście mogą korzystać z bezprzewodowego internetu na terenie całego domu.

Bańska Wyżna to miejsce, w którym zobaczycie Państwo przepiękną i inspirującą panoramę Tatr a panujący tutaj spokój i czyste górskie powietrze dają znakomite warunki do wypoczynku. Specjalnie dla wszystkich osób lubiących aktywny wypoczynek przygotowaliśmy wypożyczalnie rowerów.

Dla naszych gości przygotowaliśmy pokoje 2,3 i 4 osobowe a łączna ilość miejsc w naszym domu gościnnym wynosi 43.

Pokoje różnią się kolorami, co podkreśla charakter i wyjątkowość każdego wnętrza, prócz tego wyposażone są w łazienkę oraz Tv sat a na każdym piętrze do Państwa dyspozycji pozostaje aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.

Na terenie domu znajduje się również sala konferencyjna na 50 osób. Pobyt w naszym obiekcie umila nie tylko przepiekny widok na panoramę Tatr, Gorców czy Babiej Góry ale również atrakcje jakie organizujemy na życzenie, jak ogniska z pieczeniem kiełbasy, czy też kuligi w stylu góralskim.

W naszej miejscowości znajdziecie Państwo świetną pizzerię, wiele sklepów spożywczych oraz bardzo dobre połączenie komunikacyjne z Zakopanem. Aktywnie spędzającym czas polecamy liczne wyciągi narciarskie, Termy Podhalańskie czy też Aqua Park.Serdeczne zapraszamy Państwa na przywitanie nowego roku na organizowanej przez nas imprezie Sylwestrowej.

Galeria

Inne noclegi polecane przez SKISUCHE